درباره ما

درباره ما

۲۶/تیر/۹۸


تلفیق تجربه و توانمندی با تلاش، مجوزهای قانونی و ضمانت کاری و اخلاقی «اکسین ویزا» را به موسسه‌ای برتر تبدیل کرده است.

تسهیل مهاجرت و سفر ایرانیان به خارج از کشور

می‌توانید با خیالی آسوده روند اخذ ویزای خود را به ما بسپارید. «اکسین ویزا» از ابتدای مسیر با شما همراه است. کارشناسان ما از طریق مشاوره‌ی تلفنی رایگان اطلاعات اولیه را به شما می‌دهند. برای حضور در دفتر اکسین ویزا وقت رزرو می‌کنید. در یک محیط گرم و صمیمی جزئیات سفر و مهاجرت شما بررسی می‌شود. مدارک اخذ ویزا را تحویل می‌گیریم. در کمترین زمان و به صورت کاملا تضمینی ویزای شما را تحویل می‌دهیم.

مختصری درمورد «اکسین ویزا»

اکسین ویزا نام تجاری شرکت "سانا سپهر میلاد" است.

شرکت "سانا سپهر میلاد" تمامی مجوزهای لازم از اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان تهران  را دارد.شماره مجوز 982/126/8314 می باشد. این شرکت با شماره ثبت 551797 و شناسه ملی 14008850583 با مدیریت میلاد احمدی در سامانه ملی اشخاص حقوقی کشور در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
این موسسه با نام تجاری «اکسین ویزا» و سایت OxinVisa.com فعالیت می‌کند. اکسین ویزا در سوئد و ایتالیا دارای دارای شعبه‌ی فعال است.

«اکسین ویزا» از کارشناسان خبره و وکیل رسمی مهاجرتی بهره می‌برد. اعضای تیم «اکسین ویزا» تجربه‌ی چندین سال مشاوره‌ی مهاجرتی، اخذ ویزا و خدمات مرتبط به مهاجرت را در کارنامه خود دارند.

خدمات اکسین ویزا در ادامه‌ی همین صفحه آمده است. برای ارتباط و تماس با اکسین ویزا می‌توانید به صفحه‌ی ارتباط با ما مراجعه کنید.

مشاوره رایگان/پرسش و پاسخ

همراهان گرامی، در این قسمت میتوانید سوالات خود را مطرح نمایید. در اولین فرصت پاسخگوی شما خواهیم بود.(نمایش عمومی)