معرفی چند شرکت برتر کانادا برای کار

معرفی چند شرکت برتر کانادا برای کار
  • ۲۱ / بهمن
  • ۱۳۹۸

معرفی چند شرکت برتر کانادا برای کار

 

برای استخدام در شرکت های کانادایی باید چه کار کرد؟ شرکت های برتر برای استخدام در کانادا کدام هستند؟

کشور کانادا همواره جزو مقاصد اصلی مهاجرتی برای ایرانیان محسوب شده است و به همین منظور تصمیم گرفتیم تا در این بخش به  شرایط عمومی کار در آن بپردازیم.مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا از طریق برنامه های گوناگونی امکان پذیر است، مانند مهاجرت کانادا از طریق تخصص و اکسپرس انتری، مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت به کانادا از طریق دانشجوئی، مهاجرت کانادا از طریق کارآفرینی و مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و اسپانسرشیپ. قرار گیری در بهترین گروه و برنامه مهاجرتی به کانادا شرط اصلی موفقیت در مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت کانادا است. به طور حتم از دوستان و یا نزدیکان خود شنیده‌اید که افرادی مدت‌های طولانی در انتظار مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت کانادا هستند و در این حال گروهی نیز بسیار سریع موفق به دریافت اقامت کانادا شده‌اند. اثر یک پرونده کامل و ناقص در همین مدت زمان انجام کار است. قوانین مهاجرت به کانادا و مدارک لازم به صورت ماهانه تغیر می‌نمایند و آگاهی از جدیدترین قوانین شرط لازم موفقیت است.

به علت پایین بودن نرخ بیکاری در کانادا امروزه کارفرمایان بیش از پیش برای جذب کارگران خارجی  تلاش می کنند این بدین علت است که کانادا با کمبود نیرو ی کار مواجه است و برای هر شغلی کارگر کمتر ی  وجود دارد.بیکاری را نمی توان مشکلی جدی در کانادا حساب کرد. اتفاقا این موضوع برعکس است و کارفرمایان باید برای حفظ کارکشته ها و افراد مستعد تلاش کنند. می توان گفت کمبود نیروی کار هم وجود دارد.

مشخصات کلی اولیه متقاضی برای پذیرش در اکثر شرکتها:

  • حداکثر سن 30سال
  • دارای مدرک زبان انگلیسی IELTS با نمره 7/5 یا مدرک فرانسه B2
  • مدرک تحصیلی لیسانس به بالا
  • دارای کارت اقامت یا ویزای کار کانادا (اگر رزومه قوی داشته و در تخصص خود منحصربه فرد باشید برخی کارفرمایان از این مورد صرف نظر میکنند و بهترین حالت  برای دریافت پیشنهاد شغلی خواهد بود)

 

برخی شرکتهای  برتر کانادا برای استخدام

گوگل

شرکتی نام آشنا که در تورنتو انتاریو قرار دارد و سومین سال پشت سر هم است که به عنوان بهترین گزینه برای استخدام در شرکت های کانادایی انتخاب گردیده است. گوگل در تورنتو، مونترال، انتاریو، ادمونتون و Kitchener هم دفترهایی دارد.

Hydro-Quebec

شرکت خدمات عمومی کبک که در جای جای استان دفاتری دارد، به عنوان دومین کارگزار برتر کانادا حساب می شود. حدود 20000 نفر در این شرکت کار می کنند.

Cisco Systems

این شرکت مطرح در حوزه فناوری اطلاعات کار می کند و حدود 1700 کارمند دارد. سیسکو در شهرهای ونکوور، کلگری، ادمونتون، تورنتو و مونترال مشغول به کار است.

عمده فروشی Costco

این شرکت که در اتاوا قرار دارد در حوزه خرده فروشی و عمده فروشی فعالیت می کند. Costco در همه استان های کانادا فعال است. فرصت های شغلی زیادی در قسمت های مالی، بازاریابی، فناوری اطلاعات و موارد دیگر این شرکت وجود دارد و یکی از گزینه های مناسب برای استخدام در شرکت های کانادایی می باشد. این شرکت 39000 کارمند دارد.

Ubisoft

اگر اهل گیم و بازی های ویدئویی باشید، احتمالا با نام این شرکت آشنا هستید. دفترهای اصلی این شرکت در مونترال قرار دارد و چیزی حدود 16000 کارمند در آنها کار می کنند. هم اکنون این شرکت در قسمت های برنامه نویسی، کنترل کیفیت و انیمیشن فرصت استخدام در کانادا را دارد.

 

مایکروسافت

این شرکت هم نیازی به معرفی ندارد. سال گذشته رتبه مایکروسافت 9 بود که امسال با پیشرفت به رتبه ششمین شرکت مناسب برای استخدام در کانادا تبدیل شد. مایکروسافت در کانادا حدود 2300 کارمند دارد.

بوئینگ

این شرکت مدعی است که حدود 75 درصد از هواپیماهای در حال پرواز جهان، ساخت بوئینگ هستند. 2000 نفر برای این شرکت در کانادا کار می کنند و برای استخدام در شرکت کانادایی می توانید قسمت های تجارت، امنیت سایبری، علوم داده و تجزیه تحلیل، مهندسی و فناوری اطلاعات بوئینگ را انتخاب کنید.

Air Transat

این شرکت با 5000 نیرو در کبک فعالیت می کند و به امور حمل و نقل و لجستیک می پردازد. از مزایای کار در این شرکت می توان به حقوق رقابتی، مزایای اجتماعی و مسافرتی اشاره کرد.

FedEx

این شرکت هم در حوزه حمل و نقل فعال است و 6750 کارمند دارد. فعالیت این شرکت محدود به جای خاصی نیست و در سراسر کانادا مشغول به کار است.

دانشگاه تورنتو

پیش از این درباره مزایای دانشگاه های کانادا صحبت کردیم. جالب است بدانید این مزایا فقط برای دانشجویان نیست و کارمندان دانشگاه تورنتو هم شرایط خوبی دارند. حدود 7200 نفر در این دانشگاه کار می کنند.