تحصیل در ایرلند

تحصیل در ایرلند
 • ۱۲ / آبان
 • ۱۳۹۸

تحصیل در ایرلند

مشاوران آموزشی برای تحصیل در ایرلند

ایرلند در بین دانشجویان بین المللی که قصد تحصیل در یک محیط انگلیسی زبان را دارند، بسیار محبوب است. بسیاری از دانشگاه‌های ایرلند به دلیل داشتن ساختمان تاریخی پردیس‌ها، دوره‌های عالی دانشگاهی و امکانات تحقیقاتی زیاد مشهور هستند. تعداد زیادی از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ایرلند می‌آیند و این تعداد طی چند سال گذشته به طور پیوسته در حال رشد است. وزیر آموزش و پرورش ایرلند، ریچارد برتون، مراتب خود را برای تشویق دانشجویان سراسر جهان برای انتخاب ایرلند برای تحصیلات عالی اعلام کرده است.

مزایای تحصیل در ایرلند

دانشگاه‌های ایرلند فضای قدیمی خاصی دارند که به جذابیتشان می‌افزاید و جزو قدیمی‌ترین مؤسسات جهان هستند. کیفیت آموزش در ایرلند با سایر کشورهای توسعه یافته برابری می‌کند.

1.     همراه با تحصیل، کار کنید

ایرلند به دانشجویان اجازه می‌دهد که هنگام تحصیل، 20 ساعت در هفته در طول جلسات دانشگاهی، و 40 ساعت در هفته در طول تعطیلات در ایرلند کار کنند.

2.     تحصیل در پردیس‌های تاریخی و زیبا

تحصیل در ایرلند باعث شود می‌شود حس کنید که وارد یک مجموعه فیلم شده‌اید. این پردیس‌ها از نظر معماری و طبیعی بسیار زیبا هستند و بیش از یک قرن قدمت دارند.این یکی از بزرگترین مزیت های هنگام تحصیل می باشد. بسیاری از کشور ها امکان اشتغال در زمان تحصیل را برای دانشجویان خارجی قانونی نمی دانند. افراد بسیاری مجبور به کار در بازار سیاه در زمان تحصیل خود در کشورهای دیگر می شوند. 

3.     امکانات تحقیقاتی عالی

تحقیقاتی که از دانشگاه‌های ایرلند نشأت می‌گیرد در بین بهترین‌های جهان قرار دارند. چه در زمینه اخترفیزیک، جامعه شناسی و چه پزشکی، بهترین تحقیقات، ساخته دانشگاه‌های ایرلند است.

4.     ایجاد شبکه‌ای فارغ التحصیلان

ایرلند با داشتن ساختمان‌های زیبا و تأکید بر تحصیلات آکادمیک، دانشجویان را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. تحصیل در ایرلند می‌تواند فرصتی عالی برای ساختن یک شبکه فارغ التحصیل با دانش آموزانی از سراسر جهان فراهم کند.

 

بورسیه‌های تحصیلی برای تحصیل در ایرلند

گزینه‌های بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی که تصمیم به تحصیل در ایرلند دارند و به دنبال کمک برای تأمین هزینه‌های تحصیل هستند، در دسترس است. دولت ایرلند و بسیاری از دانشگاه‌ها و سازمان‌ها با بودجه خصوصی بورسیه‌های تحصیلی را به دانشجویان بین المللی مستحق و نیازمند که قصد دارند تحصیلات عالی خود را در ایرلند دنبال کنند ارائه می‌دهند. برخی از محبوب‌ترین برنامه‌های بورسیه تحصیلی ایرلند برای این کشور به شرح زیر است:

 1. بورسیه‌های دانشجویی بین المللی (NUI Galway) که برای همه دانشجویان خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا آزاد است و مبلغ بورس تحصیلی حداکثر 2000 یورو را برای دانشجویان برگزیده ارائه می‌دهد.
 2. بورسیه‌های دانشجویی بین المللی (DCU) به دانشجویانی که در دانشگاه شهر دابلین تحصیل می‌کنند، پرداخت تمام هزینه‌های تحصیلی را ارائه می‌دهد.
 3. دانشگاه ترینیتی در دابلین بورسیه‌های متنوعی را برای دانشجویان در دوره‌های مختلف تحصیلی ارائه می‌دهد.
 4. بسته به دوره تحصیلی، دانشگاه و سوابق تحصیلی شما، تعدادی از بورس‌های تحصیلی دیگر نیز برای تکمیل دوره تحصیلی شما در ایرلند در دسترس است. با مشاوران آموزشی خارج از کشور ما به رایگان مشورت کنید تا از تمام گزینه‌های تأمین اعتبار مطلع گردید.

صلاحیت تحصیل در ایرلند

 1. برای ادامه تحصیل در دوره تحصیلات تکمیلی در ایرلند، باید مدارک متوسطه یا مدارک معادل خود را تکمیل کنید.
 2. برای نشان دادن مهارت‌های زبان انگلیسی خود در هنگام برگزاری دوره‌ها به زبان انگلیسی، باید نتایج آزمون IELTS یا آزمون TOEFL را ارائه دهید.
 3. حداقل نمره قبولی این آزمونها از دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت خواهد بود.
 4. در اولین سال باید اثبات استطاعت مالی خود را به اثبات برسانید.

کاری که ما برایتان انجام می‌دهیم

 1. مشاوران ما در زمینه تحصیلات در خارج از کشور و با روش ورود به دانشگاه‌های ایرلند به خوبی آشنا هستند و می‌توانند به شما در روند پذیرش کمک کنند.
 2. مشاوران ما در تصمیم گیری در مورد بهترین دوره تحصیلی و دانشگاه برای تحصیل در ایرلند به شما کمک می‌کنند.
 3. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که شما کلیه شرایط لازم را کسب کرده و در طی مراحل ورود و دریافت ویزا به شما کمک می‌کنیم.
 4. ما شما در مسیر دریافت ویزای دانشجویی برای عزیمت ایرلند راهنمایی می‌کنیم و اطمینان حاصل خواهیم کرد که کلیه شرایط مورد نظر در این نامه برآورده شده است.

سؤالات متداول

سؤال) چگونه می‌توانم برای ویزای دانشجویی در ایرلند اقدام کنم؟

جواب) برای تحصیل در ایرلند نیاز به پذیرش دارید تا بتوانید برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. مقاله فوق می‌تواند اطلاعات دقیقی در مورد درخواست برای ورود به دانشگاه‌های ایرلند در اختیار شما قرار دهد. همچنین برای مشاوره شخصی رایگان در مورد بهترین دانشگاه‌ها برای شما می‌توانید، به ما مراجعه کنید.

سؤال) هزینه تحصیل در کشور ایرلند چقدر است؟

جواب) هزینه تحصیل در ایرلند می‌تواند در هر دانشگاه و هر دوره متفاوت باشد. برای اطلاع بیشتر از هزینه‌های دوره تحصیلی خود با مشاوران ما تماس بگیرید.

سؤال) نمره آزمون IELTS برای ایرلند چند است؟

جواب) نمره آزمون IELTS می‌تواند از دانشگاه به دانشگاه دیگر متفاوت باشد. برای دریافت اطلاعات مربوط به زبان انگلیسی برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.